Zarejestruj / Zaloguj

Co się dzieje z komórkami tłuszczowymi jak chudniemy?

komórki tłuszczowe
Chudnąc spalamy nasze kropelki tłuszczu. W efekcie komórka tłuszczowa pozostaje opróżniona i głodna, gotowa przyjąć następnym razem jeszcze większą porcję molekuł tłuszczowych. Pusta komórka tłuszczowa ulega spłaszczeniu.
Dieta, ćwiczenia pomogły nam spalić kropelki tłuszczu, które wydaliliśmy z organizmu. Niestety ciepłych mieszkanek dla kropelek tłuszczu nie możemy sami zburzyć.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Blizny - ogólna charakterystyka chirurgicznych metod zmniejszania blizn

blizny
Każdą bliznę można potocznie nazwać „nabytym defektem skóry”. Mogą one powstać na skutek urazów, przebytych operacji lub innych zdarzeń losowych dotyczących każdej części ciała człowieka. Według niektórych osób nabyte przez nich blizny są swoistego rodzaju ozdobą ciała, znakiem ich wyróżniającym. 

Komentarze (7) Czytaj całość…

Implant mięśnia piersiowego - ogólna charakterystyka budowy implantu

implant  mięśnia piersiowego
Implant mięśnia piersiowego – stosowanie wkładek
Implanty silikonowe są głównie stosowane do poprawy konturu klatki piersiowej u mężczyzn. Ich budowa różni się swą konsystencją od wkładek stosowanych przy operacjach augmentacji piersi u kobiet.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Obszerna liposukcja wpływa pozytywnie na zdrowie pacjenta

liposukcja obszerna
Oczywistym jest, że otyłość to nie tylko nieatrakcyjny wygląd, ale również zagrożenie dla zdrowia. Według najnowszych badań usuwanie dużej ilości tłuszczu poprzez liposukcję może nie tylko wpłynąć pozytywnie na wygląd kobiety, ale również poprawić jej stan zdrowia.
Za obszerną liposukcję uważa się zabieg, podczas którego usuwa się od 5 – 6 litrów tłuszczu.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Implanty mięśnia piersiowego - opis zabiegu

implanty mięśnia piersiowego u mężczyzn
Jeszcze niedawno główną grupę osób zainteresowanych zabiegami stanowiły kobiety. Obecnie również i mężczyźni stali się otwarci na rozwiązania chirurgii plastycznej. Coraz częściej odwiedzają oni lekarzy chirurgów, prosząc o poprawę swojego wyglądu.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Redukcja piersi - korekta kształtu piersi za pomocą liposukcji

redukcja piersi
Natura nie zawsze jest dla wszystkich łaskawa. Nie każdy jest sprawiedliwie przez nią obdarowany, niektórzy otrzymują od niej za mało, a inni za dużo. Przerost piersi objawia się już u bardzo młodych kobiet. W takim wypadku jest to wynik obciążeń genetycznych oraz gospodarki hormonalnej.


Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2018 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie