Zarejestruj / Zaloguj

Implanty piersi - ryzyko związane z zabiegiem

implanty piersi ryzyko
Operacja implantacji wkładek silikonowych jest uważana za jeden z bezpieczniejszych zabiegów, niepowiązanych z dużym ryzykiem niepowodzenia. Niemniej jednak w szczególnych wypadkach może dojść do powikłań, które najczęściej nie są przypisywane błędom lekarskim.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Implanty - możliwe komplikacje po operacji wszczepienia implantu w ciało ...

implanty w ciele
Każda operacja plastyczna jest powiązana z pewnym ryzykiem komplikacji. Wszystkie zabiegi chirurgiczne są ingerencją w organizm człowieka. Pozostają po nich trwałe blizny, które zazwyczaj są prawie niewidoczne. Jeżeli zabieg jest wykonywany przez wykwalifikowanego chirurga plastycznego, to ewentualne komplikacje są bardzo rzadkie i niewielkie.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Blizny pooparzeniowe - ogólna charakterystyka laserów stosowanych do ...

blizny pooparzeniowe
Blizny pooparzeniowe szpecą ciało i są przyczynkiem do złego samopoczucia osób, które przeszły oparzenie. Często pacjenci leczący skutki rozległych oparzeń są załamani swoim wyglądem. Świadomość pacjentów o możliwości leczenia blizn pooparzeniowych już w ich wczesnym stadium powstawania może pozytywnie wpłynąć na cały okres ich rehabilitacji po oparzeniu.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Komórki tłuszczowe - ogólna charakterystyka

komórki tłuszczowe
Komórki tłuszczowe powstają w naszym ciele już w życiu płodowym, podczas trzeciego trymestru ciąży. Człowiek rodzi się średnio z 40 miliardami komórek tłuszczu.
Zadziwiającym faktem jest to, że komórki tłuszczowe nie są produkowane przez organizm po urodzeniu - one jedynie rosną.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Korekta podwójnego podbródka - ogólna charakterystyka zabiegu SlimLipo®

liposukcja podbródka
Podwójny podbródek zniekształca owal twarzy. Sprawia on, że twarz nie jest ostro zarysowana i tym samym pogrubia cały wizerunek człowieka. Zbyt grubej brody właściwie nie można się pozbyć za pomocą diety i ćwiczeń fizycznych.
SlimLipo® to nowa metoda liposukcji wykorzystująca działanie lasera pozwala na szybkie i mało inwazyjne usunięcie podwójnego podbródka. Dodatkowo skraca czas rekonwalescencji do minimum oraz zmniejsza ryzyko powstania blizn.

Komentarze (4) Czytaj całość…

Zgrabna na lato i nie tylko

modelowanie sylwetki
Wielkimi krokami zbliża się upragnione przez wszystkich lato. W kalendarzu coraz bardziej widoczne stają się krzyżyki z oznaczonym wyjazdem nad morze, jezioro lub w jakieś egzotyczne miejsca na świecie.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2018 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie