Zarejestruj / Zaloguj

SlimLipo® - szybka korekta podwójnego podbródka

liposukcja podbródka
Podwójny podbródek, to niewątpliwie dodatek zupełnie niepotrzebny nikomu do szczęścia. Psuje on wygląd całej twarzy, postarza ją i zniekształca jej owal. Osoby, które mają skłonności do tycia bardzo często mają problem z podwójnym podbródkiem.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Wodna liposukcja body-jet® połączona z wypełnianiem zmarszczek

wodna liposukcja
Od kilku lat do technik wykonywania odsysania tłuszczu dołączyła wodna liposukcja z bezpośrednim wtryskiem do ciała (tłum. ang. water-jet assisted liposuction (WAL) with the body-jet®).


Ekspanderoprotezy - zalety i przeciwskazania

ekspanderoprotezy
Ekspanderoprotezy to implanty do rekonstrukcji i powiększania piersi łączące w sobie funkcję ekspandera i protezy posiadają szereg zalet, jednakże zintegrowana zastawka magnetyczna uniemożliwia ich powszechne zastosowanie.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Wodna liposukcja body-jet - wypełnianie zmarszczek własnym tłuszczem

wodna liposukcja
Wodna liposukcja water-jet liposuction with the body-jet (tłum. z ang. liposukcja z wtryskiem bezpośrednio do ciała) jest ulepszoną techniką zabiegu odsysającego tłuszcz. Oprócz swoich niezliczonych zalet jest doskonałą metodą na pozyskanie naturalnego materiału do modelowania ciała oraz wypełniania zmarszczek.
 

Komentarze (5) Czytaj całość…

Blizny pooparzeniowe - zastosowanie laserów chirurgicznych do niwelacji blizn

blizny pooparzeniowe
Blizny pooparzeniowe są dosyć specyficzne, gdyż zachodzą w nich naturalne procesy związane z ich gojeniem. Blizny pooparzeniowe zmieniają swój wygląd. Z czerwonych ran tworzą się białe rozległe blizny, które przypominają plac nierównej skóry, jakby była pokryta świeżo zagniecionym ciastem.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Blizny - chirurgiczna korekta blizn i przykurczów

blizny pooparzeniowe
Blizny powstałe na skutek urazów, przebytych operacji lub innych przyczyn często wymagają leczenia celem ich zmniejszenia i poprawy wyglądu. Niestety nie każde blizny, a zwłaszcza te po zagojeniu ran pourazowych lub pooperacyjnych zanikają na skutek presoterapii, działania lasera, czy też innych zabiegów farmakologicznych lub mechanicznych.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2018 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie