Zarejestruj / Zaloguj

Liposukcja wzgórka łonowego

liposukcja wzgórka łonowego
Szeroko stosowany i bardzo skuteczny zabieg liposukcji może być również stosowany w sferze intymnych części ciała kobiety. Jego głównym celem jest redukcja tłuszczu. Dzięki temu stosunkowo mało inwazyjnemu zabiegowi, można na stałe pozbyć się komórek tłuszczowych z obszarów trudnych do odchudzenia tradycyjnymi metodami.

Komentarze (12) Czytaj całość…

Body Jet - unikalna efektywność w modelowaniu sylwetki

body jet
Nie jesteś zadowolona ze swojej sylwetki? Teraz możesz wymodelować swoje ciało dzięki nowemu urządzeniu Body Jet ®.
Każda z nas wielokrotnie staje przed lustrem i szczegółowo przygląda się swojemu ciału. Tu byśmy nieco ujęły, tam byśmy nieco dodały i wtedy efekt byłby naprawę fajny. Do tej pory możliwe było dokonanie części naszych zamierzeń. Mogłyśmy poddać się zabiegowi liposukcji i wysmukleć w pewnych okolicach.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Body Jet - nowy wymiar modelowania sylwetki

body jet
Metoda Body Jet ® jako jedyna na rynku pozwala na pełne modelowanie ciała. Podczas jednego zabiegu można odessać nadmiar tkanki tłuszczowej z pewnych okolic i przeszczepić ją w inne okolice np.: usunąć tkankę tłuszczową z okolic brzucha i talii a uzyskanym tłuszczem powiększyć lub ujędrnić piersi.
 

Komentarze (2) Czytaj całość…

VASER Hi Def (Lipomioplastyka) - precyzyjne modelowanie sylwetki

vaser lipo liposukcja
Praca nad ładnie ukształtowanym ciałem jest niezwykle trudna. Bardzo ciężko jest wyrzeźbić pięknie wykształcone mięśnie, które będą proporcjonalne, wypukłe, widocznie odseparowane, symetryczne i nie za duże. Osoby prowadzące zdrowy tryb życia, bardzo często doświadczają trudu uzyskania ładnej definicji ciała. Uważają one na dietę, systematycznie ćwiczą, a jednak, w niektórych partiach ciała ich ukształtowane mięśnie ukryte są pod tłuszczem. Często osoby, które zawodowo zajmowały się sportem i mają dobrze rozbudowaną masę mięśniową, po zaprzestaniu regularnych treningów zaczynają „zatłuszczać się”.

Komentarze (4) Czytaj całość…

Modelowanie sylwetki za pomocą Vaser Lipo - ciało atlety

vaser lipo liposukcja
Proporcjonalnie ukształtowane ciało to niewątpliwie atut. Niestety nie dla każdego natura jest łaskawa i nie każdy ma uwarunkowania genetyczne, które gwarantują mu piękną sylwetkę. Niektórzy zwłaszcza mężczyźni doświadczają trudu spędzonych godzin w siłowni na treningach, które przynoszą niewspółmierne efekty do włożonego wysiłku.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Blizny pooparzeniowe

wypelniacze_zmarszczek
Zmniejszanie się objętości tkanek na twarzy i pogłębianie się zmarszczek są objawem naturalnego procesu starzenia. W dzisiejszych czasach istnieje możliwość odmłodzenia wyglądu przez uzupełnienie utraconej objętości tkanki na twarzy, dłoniach i dekolcie.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2018 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie