Zarejestruj / Zaloguj

Lasery i ich oddziaływanie na tkankę

lasery
Lasery są obecnie wszechobecne w różnych dziedzinach medycyny. Zabiegi przy użyciu lasera są obecnie bardzo popularne.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Żelazko antycellulitowe - redukcja cellulitu i tłuszczu

żelazko antycellulitowe
Jako terapię uzupełniającą proces odchudzania warto jest regularnie poddawać się masażom typu vacu. Obecnie na rynku polskim pojawiła się możliwość wykonywania zabiegu skutecznie redukującego cellulit i modelującego sylwetkę. Zabieg jest wykonywany przy pomocy urządzenia wielofunkcyjnego, które łączy w sobie opcje: masażu próżniowego, elektrostymulację, chromoterapię oraz vacuakupresurę. Jednoczesne oddziaływanie powyżej wymienionych funkcji, pozwala na osiągnięcie spektakularnych efektów w postaci ładnej sylwetki oraz gładkiej i jędrnej skóry.

Komentarze (8) Czytaj całość…

Odliczamy dni do Nowego Roku

kuracje_spa
Wciąż za dużo ważysz, a sylwestrowa kreacja jest znowu zbyt ciasna. Co powiesz na przyjemne odchudzanie oraz jednoczesną pielęgnację przed nocą sylwestrową? Okazuje się w przerwie pomiędzy Świętami Bożego Narodzenia a Sylwestrem można bardzo dużo zdziałać. Hotele SPA prześcigają się w opracowywaniu jak najaktywniejszych urlopów w przerwie świątecznej.
 

Komentarze (2) Czytaj całość…

Cztery dni do Sylwestra - intensywne odnowienie

ipl
Świąteczne objadanie i „polegiwanie” z całą pewnością da nam się we znaki podczas mierzenia sylwestrowych kreacji. Trudno jednak podczas świąt odmawiać sobie tradycyjnych potraw i wciąż liczyć kalorie. Lepiej chyba dobrze wykorzystać okres między świąteczny i maksymalnie wypełnić czas zabiegami spalającymi tkankę tłuszczową oraz wygładzającymi skórę.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Usuwanie rozstępów za pomocą kolagenu

usuwanie rozstepów kolagen
Rozstępy to problem, który dotyczy wielu osób w różnym wieku. Objawiają się one jako zmiany na skórze, które przypominają sieć, wrzecionowatych pasm ścieńczałej skóry. Początkowo są one wybrzuszone, obrzękowe, a później przybierają formę cieńszej skóry, która różni się od zdrowej kolorem i grubością.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Mezoterapia na rozstępy - zastosowanie przy ich zwalczaniu

mezoterapia, rozstępy
Rozstępy pojawiają się na skórze u osób w różnym wieku. Są problemem, który dotyka wielu ludzi zarówno starszych, jak i młodszych. Przyjmują one postać szerokich, równoległych pasów na skórze. Czasami rozstępy są małe i przypominają rozległe, jakby rozciągnięte zmarszczki. Mogą one również przyjąć formę bardzo nieestetycznych pręgów, przypominających blizny. 

Komentarze (5) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2018 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie