Zarejestruj / Zaloguj

Mezoterapia bezigłowa poprzez diatermię - odmłodzić skórę

mezoterapia bezigłowa
Diatermia ma szerokie spektrum działania. Fale radiowe dzięki swojemu objętościowemu działaniu podgrzewają skórę na głębokość 3-5 cm.  


Lipoliza iniekcyjna - problemy związane z zabiegiem oraz różne stanowiska ...

lipoliza iniekcyjna
Zastrzyki wykonane metodą lipolizy iniekcyjnej (lipodissolve, lipostabil, lipoterapia) na pewno rozpuszczają tłuszcz. Niemniej jednak nikt nie zbadał do końca, co dzieje się z rozpuszczonym tłuszczem. Obecny stan wiedzy pozwala wysnuć wnioski, że jego znaczna część trafia do wątroby i tam jest filtrowana. Wielu lekarzy uważa, że duża dawka tłuszczu może spowodować uszkodzenie wątroby.

Komentarze (1) Czytaj całość…

IPL - rozszerzone naczynka oraz rumień twarzy i innych partii ciała

rumin twarzy IPL rozszerzone naczynka
Technologia IPL jest obecnie jedną z najbardziej popularnych na rynku dermatologiczno – kosmetycznym. Większość ludzi kojarzy ją z typowymi zabiegami laserowymi, nie mniej jednak nie ma ona nic wspólnego z laserem. Tłumacząc skrót IPL na język polski, to technologia intensywnego pulsacyjnego światła. Pierwsze urządzenie, które zostało skonstruowane w oparciu o wyżej wymienioną technologię nazywało się „muliti-światłem”.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Kosmetologia w Klinice Ambroziak Estederm

klinika ambroziak
Kosmetologia jest obecnie najnowocześniej rozwijającą się dziedziną dermatologii.  Wynika to z zainteresowania zdrowym stylem życia, dbałością o sylwetkę i wygląd. Dziedzina ta zajmuje się poprawianiem i przywracaniem urody. Jest to nauka powiązana z farmacją, fizjoterapią, dietetyką oraz chemią.


Zmysłowe rzęsy - naturalne piękno jedwabiu

jedwabne rzęsy
Moda na piękne, długie i gęste rzęsy nigdy nie przeminie. Ładna wyrazista obudowa oczu jest zawsze pożądanym elementem urody. Dobry makijaż, drogi tusz pomogą w małym stopniu uzyskać spektakularny efekt bujnych rzęs.
Sztuczne rzęsy były kiedyś mocowane prostą techniką, która polegała na przyklejeniu wąskiego paska do górnej powieki, rzadziej zagęszczano dolne powieki. Efekt takiego działania był bardzo sztuczny i nietrwały. Obecnie opracowano bardzo precyzyjną metodę zagęszczania i przedłużania rzęs, która opiera się na technologii łączenia naturalnych nitek jedwabiu z pojedynczymi włoskami rzęs. Oprócz niesamowicie naturalnego rezultatu zabiegu, efekty są długotrwałe. Przymocowane jedwabne przedłużenie utrzymuje się na rzęsach do momentu ich naturalnego wypadnięcia, czyli przez okres około 1-2 miesięcy.

Komentarze (1) Czytaj całość…

ELOS - laser wiecznej młodości, ogólna charakterystyka technologii

elos
Obecnie już na całym świecie stosuje się innowacyjną technologię ELOS w walce z oznakami starzenia. Technologia ELOS skutecznie walczy z: płytkimi bliznami potrądzikowymi, powiększonymi porami, zmarszczkami powierzchniowymi, przebarwieniami skóry, oznakami fotostarzenia, popękanymi naczynkami, zwiotczałą skórą.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2018 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie