Zarejestruj / Zaloguj

Rekonstrukcja paznokcia - ogólna charakterystyka procedury w przypadku ...

rekonstrukcja paznokcia
Rekonstrukcja paznokcia wykonywana jest w przypadku zaatakowania go grzybicą lub zbyt dużego jego wycięcia oraz na skutek innych uszkodzeń płytki paznokcia. Procedura rekonstrukcji paznokci rozpoczyna się od odpowiedniego oszlifowania zniekształconej płytki paznokcia. Czasami uszkodzenie płytki paznokcia grzybicą jest tak duże, iż jej oszlifowanie musi być wykonane w dwóch etapach tzn. podczas pierwszego zabiegu jest ona oszlifowana i po około 2 – 3 tygodniach procedura jest powtarzana.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Cienie pod oczami - poważny problem estetyczny

cienie pod oczami
Piękna, rozświetlona twarz do ideał, do którego większość ludzi dąży. Sławne osoby z pierwszych stron gazet próbują zatuszować niedoskonałości poprzez makijaż. Puder oraz korektor w sztyfcie nie są obce nawet mężczyznom ze świata tzw. celebrytów. Takie tuszowanie niedoskonałości jest na co dzień bardzo kłopotliwe i czasochłonne.

Komentarze (19) Czytaj całość…

Aerofat - modelowanie i odmładzanie

aerofat
Modelowanie ciała związane jest z niezwykle ciężką pracą. Niestety nie wszyscy są obdarowani przez naturę proporcjonalnie ukształtowaną sylwetką. Dosyć często, zwłaszcza na ciele kobiet tłuszcz odkłada się nieregularnie. Najczęściej „upatruje” sobie on konkretne części ciała, z których bardzo trudno go wyeliminować. Okazuje się, że dużą pomocą w terapii odchudzającej może przyjść zabieg Aerofat nazywany również lipodermolog’ią. Dodatkową korzyścią płynącą z zabiegu jest jego działanie odmładzające.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Mezoterapia - delikatne zastrzyki młodości

mezoterapia igłowa
Mezoterapia jest sprawdzoną metodą, stosowaną od lat w medycynie estetycznej. Polega ona na przeprowadzeniu bardzo prostego zabiegu, który opiera się na wykonaniu serii precyzyjnych zastrzyków. Nakłucia robione są bezpośrednio na obszarach skóry, które wymagają leczenia. Zabieg pobudzając komórki do produkcji niezbędnych protein przynosi satysfakcjonujące efekty w procesie regeneracji skóry.

Komentarze (7) Czytaj całość…

Odmładzanie dłoni - zastosowanie Cosmelan

cosmelan
Objawy starzenia nie ujawniają się tylko na twarzy, są również widoczne na dłoniach. To właśnie skóra na dłoniach zdradza wiek człowieka, zwłaszcza u kobiet, które z natury mają delikatniejszą skórę. Zastosowanie innowacyjnego kosmetyku Cosmelan® na dłonie, wpływa na wygładzenie zmarszczek, a w szczególności na widoczną redukcję przebarwień tzw. starczych plam.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Riduliza - minilifting skóry twarzy

riduliza lifting twarzy
Riduliza to nieinwazyjny zabieg, który spłyca zmarszczki za pomocą tzw. elektroakupunktury. Riduliza polega na wprowadzeniu w naskórek pomiędzy warstwę rogową a podstawną specjalnych elektrod igłowych, przez które przechodzą impulsy elektryczne. W miejscach poddanych działaniu impulsów tkanka skóry jest stymulowana i następuje w niej zwiększony podział komórkowy. W rezultacie dochodzi do aktywizacji enzymów kolagenowych i elastynowych do produkcji kolagenu oraz elastyny.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2018 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie