Zarejestruj / Zaloguj

Maska marchewkowa - nadanie skórze ładnego kolorytu

maska marchewkowa
Maska marchewkowa zapobiega odwodnieniu skóry, koi i wygładza, a poprzez zawarty w marchwi beta karoten nadaje skórze ładny koloryt. Do głównych wskazań do zabiegu można zaliczyć skórę szarą, zmęczoną oraz pozbawioną blasku. Po zabiegu skóra nabiera ładnego brzoskwiniowego kolorytu.

Komentarze (9) Czytaj całość…

Lukrecja - magiczna moc rośliny dla skóry wrażliwej

zabieg z lukrecją
Lukrecja jest roślinną, która była wysoce ceniona już w starożytnym Rzymie, Egipcie, Grecji oraz Chinach. Współczesne badania potwierdziły lecznicze działanie wyciągów z lukrecji na stany zapalne organizmu. Lukrecja jako dzika roślina występuje w Azji Środkowej, Azji Mniejszej i południowej Europie. Uprawiana jest zaś w wielu krajach, jako roślina posiadająca właściwości lecznicze.

Komentarze (6) Czytaj całość…

Body Coffee - energetyzujący zabieg

body coffee
Zabiegi z serii Body Coffee działają kompleksowo na cały organizm człowieka. Kawa to nie tylko tzw. „booster” energii, to także bogactwo antyooksydantów, które chronią skórę przed szkodliwymi, wolnymi rodnikami. Aromatyczne zabiegi wykonywane na bazie kawy to relaks oraz kompleksowa pielęgnacja skóry.

Komentarze (7) Czytaj całość…

Algi - wodny świat odnowy

algi
Algi, nazywane potocznie wodorostami lub glonami, licznie występują w morzach, oceanach, jeziorach. Gromadzą w sobie niemal wszystkie pierwiastki. To wyjątkowe rośliny zawierające białka, tłuszcze, węglowodany, związki jodu, potasu, magnezu, chloru, żelaza, miedzi, cynku, kobaltu, wanadu, strontu oraz witaminy A, E, C i B1, B2, B5, B6, B12 i PP (B3, niacyny).

Komentarze (5) Czytaj całość…

Hammam - marokańska ceremonia oczyszczenia

hammam, oczyszczenie
Moc magii i przyrody tryska swą pełnią w łaźniach przeznaczonych do ceremonii oczyszczania skóry według tradycyjnego, arabskiego rytuału. Zabiegi kryjące się pod nazwą Hammam są swoistego rodzaju sposobem na odnowę ciała i ducha, który oczyszcza i pielęgnuje skórę. Hammam łączy się z całkowitym wypoczynkiem i relaksem.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Magia bursztynu - złota żywica dla ciała

bursztyn_zabiegi
Piękno bursztynu to nie tylko niepowtarzalna barwa oraz inne jego walory budowy zewnętrznej, to również nieocenione właściwości zdrowotne i pielęgnacyjne. Bursztyn stosowany jest zarówno w medycynie, jak i kosmetologii. Dosyć popularnym specyfikiem jest tzw. nalewka bursztynowa, której systematyczne picie może doprowadzić do obniżenia ciśnienia, wspomożenia wydzielania żółci, uspokojenia, hamowania rozwoju bakterii, wstrzymania procesu powstawania zmarszczek.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2018 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie