Zarejestruj / Zaloguj

Kremy na miarę - preparaty opracowane na bazie własnych białek odwirowanych ...

kremy na bazie białek krwi
Całkowitym novum na rynku europejskim są kremy powstałe na bazie białek odwirowanych z krwi. Mają one głównie na celu wspomaganie nieinwazyjnej regeneracji skóry w terapii domowej. Produkcja kremu rozpoczyna się od pobrania 30-50 ml krwi, która jest później poddawana sterylnej obróbce.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Peeling pirogronowy - kompleksowa naprawa skóry

peeling pirogronowy
Stosowane obecnie techniki zabiegowe pozwalają w sposób stosunkowo małoinwazyjny sposób zadbać o swój wygląd i pomóc skórze w podtrzymaniu wzorowej kondycji.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Kwas kwasowi nierówny - czym różnią się wypełniacze kwasu hialuronowego?

naturalny kwas hialuronowy
Od dawna poszukiwano substancji, która pomogłaby zachować młody i piękny wygląd. Kiedy naukowo poznano procesy odpowiedzialne za starzenie się skóry, urodowym panaceum okrzyknięto kwas hialuronowy.

Komentarze (10) Czytaj całość…

Żelazko antycellulitowe - redukcja cellulitu i tłuszczu

żelazko antycellulitowe
Jako terapię uzupełniającą proces odchudzania warto jest regularnie poddawać się masażom typu vacu. Obecnie na rynku polskim pojawiła się możliwość wykonywania zabiegu skutecznie redukującego cellulit i modelującego sylwetkę. Zabieg jest wykonywany przy pomocy urządzenia wielofunkcyjnego, które łączy w sobie opcje: masażu próżniowego, elektrostymulację, chromoterapię oraz vacuakupresurę. Jednoczesne oddziaływanie powyżej wymienionych funkcji, pozwala na osiągnięcie spektakularnych efektów w postaci ładnej sylwetki oraz gładkiej i jędrnej skóry.

Komentarze (8) Czytaj całość…

Plazma bogatopłytkowa - rewolucyjna metoda na rewitalizację skóry

plazma bogatopłytkowa
Substancja, która powstaje przy współudziale własnej krwi. Plazma bogatopłytkowa zawiera czynniki wzrostu krwi, dzięki czemu za każdym razem powstaje indywidualny eliksir młodości. Zawarte w osoczu krwi płytki wzrostu, po jego iniekcji do skóry pobudzają jej komórki do odbudowy. W rezultacie ich zastosowania skóra staje się młodzieńcza, jędrna i elastyczna.


Odliczamy dni do Nowego Roku

kuracje_spa
Wciąż za dużo ważysz, a sylwestrowa kreacja jest znowu zbyt ciasna. Co powiesz na przyjemne odchudzanie oraz jednoczesną pielęgnację przed nocą sylwestrową? Okazuje się w przerwie pomiędzy Świętami Bożego Narodzenia a Sylwestrem można bardzo dużo zdziałać. Hotele SPA prześcigają się w opracowywaniu jak najaktywniejszych urlopów w przerwie świątecznej.
 

Komentarze (2) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2018 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie