Zarejestruj / Zaloguj
CURAPROX ORTHO KIT, czyli… COŚ DLA PRAWDZIWYCH APARATEK

2017-10-02

Aparat ortodontyczny - oprócz funkcji zdrowotnej przywrócenia prawidłowego ustawienia zębów, zyskał ostatnimi czasy dodatkową funkcję: stał się bardzo modnym gadżetem. Dzięki wielu gwiazdom, prostowanie zębów zyskało nawet miano trendu. Nie można jednak zapominać, że ten modny gadżet choć fajnie wygląda, bardzo utrudnia higienę jamy ustnej. Co więc zrobić, aby po zdjęciu aparatu mieć piękny i zdrowy „hollywood smile”? Sięgnąć po Curaprox Ortho Kit, czyli zestaw stworzony specjalnie z myślą o użytkownikach aparatu.


BODY REGENERATION SHOT Innowacyjny zabieg regenerujący na każdą porę roku!

2017-10-02

Zabieg stanowi rewolucyjny program odnowy skóry całego ciała. Dzięki nowatorskim rozwiązaniom wspomaga odnowę powierzchni skóry, niwelując jej niedoskonałości i aktywując procesy komórkowe.


Twoja recepta na piękną i zdrową skórę wokół oczu

2017-10-02

Skóra wokół oczu jest niezwykle cienka, delikatna i podatna na podrażnienia.  Wymaga szczególnej ochrony i pielęgnacji. Jak o nią dbać, by zachowała zdrowy i młody wygląd? Oto sprawdzone porady.


OCHRONA I PIELĘGNACJA – NOWA LINIA NIVEA MEN PROTECT & CARE

2017-10-02

Zamiast martwić się plotkami o szkodliwym działaniu promieni UV warto pamiętać, że nasz organizm potrzebuje przynajmniej 10 minut światła słonecznego dziennie. Ciało potrzebuje witaminy D, żeby przetrwać! Wyrwij się na chwilę  z pracy, zjedz lunch na świeżym powietrzu i doładuj się energią naturalnego światła!


Moja dobra rutyna,….gdy dzień się kończy i zaczyna

2017-09-25

Każdy z około stu tysięcy włosów, które mamy na głowie, zdradza nasze tajemnice – nałogi, pielęgnacyjne i dietetyczne grze-szki. Kondycja pasm pozwala też rozpoznać, czy na przykład regularnie używasz odżywki.
 


Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2018 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie