Zarejestruj / Zaloguj

Labioplastyka - ogólna charakterystyka zabiegu intymnego dla kobiet

labioplastyka
Labioplastyka jest zaliczana do bardzo delikatnych zabiegów i wymaga od lekarza chirurga nie tylko kwalifikacji i wiedzy medycznej, ale również ogromnego artyzmu. Operacja tego typu wymaga dokładnego przygotowania się do zabiegu zarówno przez lekarza, jak i pacjenta. W dobrych klinikach są specjalne oddziały ginekologii estetycznej, na których osoby zainteresowane operacją są otaczane kompleksową, profesjonalną opieką.

Komentarze (17) Czytaj całość…

Labioplastyka - korekta warg sromowych dla większego komfortu psychicznego i ...

labioplastytka
Rosnąca świadomość kobiet o możliwości poprawy wyglądu zewnętrznych narządów płciowych, jak i ich funkcjonalności sprawia, iż coraz częściej chcą one zadbać o intymną sferę swojego ciała. Pozbywając się równocześnie niepotrzebnych kompleksów i wstydu przed partnerem. Przerost warg sromowych wpływa na zmianę wyglądu narządu płciowego zewnętrznego kobiety.

Komentarze (30) Czytaj całość…

Wydłużenie penisa

sylwetka mężczyzny w wieku produkcyjnym
Istnieje wiele metod mechanicznych, które mogą w pewnym stopniu wpłynąć na długość członka mężczyzny, niemniej jednak są to techniki o wątpliwej skuteczności, często powodujące trwałe uszkodzenia i zniekształcenia penisa. Jedynym racjonalnym rozwiązaniem dla osób mających problem z wielkością penisa jest poddanie się operacji plastycznej.

Komentarze (4) Czytaj całość…

Pogrubienie penisa

pogrubienie penisa
Obecnie istnieją dwie metody powiększania średnicy prącia. Są to:
- metoda transplantacji tłuszczu, tzw. Free Fat Transfer;
- metoda Alloderm®, czyli przeszczep tkanki skóry z ludzkich zwłok.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Powiększanie penisa metodą MISL - opis zabiegu przedłużenia i pogrubiania ...

powiększanie penisa
Czym jest MISL - Minimally Invasive Surgery with Laser (w polskim przekładzie MIOL, czyli Minimalnie Inwazyjna Operacja przy użyciu Lasera)?
Minimalnie inwazyjna operacja powiększania prącia przy użyciu lasera pozwala na skuteczną poprawę wielkości członka włącznie z jego średnicą.

Komentarze (17) Czytaj całość…

Implanty jąder - ogólna charakterystyka protez do rekonstrukcji męskich ...

implanty jąder
Obecnie na rynku dostępna jest szeroka gama implantów dla mężczyzn w każdym wieku, którzy utracili jądro lub mają je utracić z przyczyn chorobowych. Implanty jąder mogą być wypełnione: solą fizjologiczną, żelem silikonowym lub wysoko polimeryzowanym silikonem. Rodzaj wypełnienia implantu wpływa w znacznym stopniu na efekt, jaki dany pacjent chce osiągnąć.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2018 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie