Zarejestruj / Zaloguj

W sekcji Nowości przedstawiamy nowinki produktowe oraz nowe propozycje usług wprowadzanych na rynek.
GAMA DO PIELĘGNACJI TWARZY– PURE CALMILLE

Wszystkie kobiety marzą o gładkiej cerze. Słońce, zbyt niska lub za wysoka temperatura sprawiają, że skóra jest szorstka i przesuszona. Aby zachować gładką i promienną skórę należy ją odpowiednio pielęgnować i chronić.
Już w 1964 roku Pan Yves Rocher doskonale to rozumiał. Jego celem było stworzyć produkty oparte na roślinnej pielęgnacji, które będą koiły i chroniły skórę. Postanowił on wykorzystać do produkcji rumianek, znany ze swoich właściwości zmiękczających   i ochronnych. Tak powstała pierwsza gama do pielęgnacji twarzy – Pure Camille, która szybko stała się popularna wśród kobiet na całym świecie.


Oko na nowości – chłodzące płatki L’biotica

Ich właściwości można porównać do maseczki. A to dlatego, że zawierają mocno skoncen-trowane składniki. Specjalna, hydrożelowa substancja działa jak kompres, który błyskawicznie poprawia jędrność skóry, eliminuje oznaki zmęczenia. Chłodzące płatki pod oczy L’biotica działają intensywniej od kremów pielęgnacyjnych. Efekt widoczny jest już po pierwszym użyciu – delikatna skóra pod oczami jest rozjaśniona i rozpromieniona, a opuchlizna znika. Od razu wyglądasz młodziej!


CARE CONTROL Kompleksowa Pielęgnacja Do Skóry Tłustej I Mieszanej

Złuszczająca siła 5 kwasów owocowych  oraz Anti-Pollution  Complex pozwolą Twojej skórze uwolnić się od problemów błyszczenia i niedoskonałości


Soczewki kontaktowe – jak wybrać krople nawilżające?

Coraz więcej osób z wadą wzroku decyduje się zastąpić okulary soczewkami kontaktowymi.  Związane jest to z większą wygodą użytkowania, szerszym polem widzenia (oprawki zawężają pole widzenia), brakiem ryzyka zaparowania szkła, jak w przypadku okularów oraz możliwościami, jakie soczewki dają osobom aktywnym – można w nich biegać, skakać, ćwiczyć na siłowni, uprawiać większość sportów. Nosząc soczewki nie trzeba martwić się o połamane oprawki, czy zbite szkło okularów. Soczewki nie zsuwają się i nie spadają, co jest ich niewątpliwą zaletą.

Komentarze (3) Czytaj całość…

beGLOSSY Summer Smile

Uśmiechnij się do lata! W pudełku beGLOSSY Summer Smile odkryjesz 6 produktów, które będą Ci towarzyszyć podczas letnich wojaży! Dzięki kosmetykom z tego boxa Twoja fryzura będzie doskonała, a letni makijaż utrzyma się przez cały dzień. Nie zapomnieliśmy też o pielęgnacji.  Jesteś ciekawa, co znalazło się w beGLOSSY Summer Smile?


Linia MICROBIOME - prawdziwa rewolucja w podejściu do terapii skóry ...

Wiele problemów, takich jak suchość, łuszczenie, nadwrażliwość, ściągnięcie, rumień i ogólny dyskomfort, bierze się z zaburzenia równowagi biologicznej skóry i upośledzenia jej odporności na niekorzystne czynniki zewnętrzne. Postęp cywilizacyjny, zanieczyszczenie środowiska, stres i nadmiar ciężkiej chemii w codziennej pielęgnacji sprawiają, że swoisty ekosystem (mikrobiom) skóry zostaje zaburzony. Skóra traci równowagę pomiędzy mikroorganizmami wpływającymi dobroczynnie i patogennie, staje się przy tym bezbronna wobec czynników zewnętrznych, nadreaktywna i sucha…


Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2018 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie