Zarejestruj / Zaloguj

W sekcji Nowości przedstawiamy nowinki produktowe oraz nowe propozycje usług wprowadzanych na rynek.
Kosmetyki zawierające jad węża – światowy hit na wyciągniecie ręki

Innowacyjne kosmetyki bogate w nowe, czasami zaskakujące składniki aktywne, mogą być alternatywą dla inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej. Pokochały je już kobiety na całym świecie. Wypróbuj i Ty!


O tej promocji się nie mówi…

Od kilku dni głośno jest o promocji w Rossmannie. Nic dziwnego – aż 49% na produkty o pielęgnacji ciała, ust, odżywki do włosów i do paznokci lub maseczki do twarzy! Ale drogeria przygotowała dla swoich Klientów jeszcze inną atrakcyjną akcję: -40% na wszystkie szczotki i grzebienie do włosów marki For Your Beauty. Promocja trwa tylko do 30.08.


Laura Conti Piękne i zdrowe paznokcie

Płytka paznokciowa składa się z wielu warstw keratyny czyli białka. Aby utrzymać ją w dobrej kondycji, niezbędna jest odpowiednia dieta i prawidłowa pielęgnacja.


Nowe hydro-żelowe, mocno nawilżające balsamy do ciała Soraya Ideal Beauty ...

Przedstawiamy Państwu trzy nowe balsamy do ciała Soraya Ideal Beauty.


Odżywka do włosów i zasłużone wakacje – latem to podstawa!

Podczas urlopu chcemy zwiedzać, korzystać z każdej minuty dobrej po-gody i aktywnie się relaksować. Na długie zabiegi pielęgnacyjne wokół wło-sów trochę szkoda nam czasu, z drugiej strony nie chcemy zaniedbać pasm… Jest na to rada! Zapakuj do walizki multizadaniowy kosmetyk, który ekspre-sowo zatroszczy się o Twoją fryzurę, pozwalając zyskać dodatkowy czas na wakacyjne przyjemności.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2018 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie