Zarejestruj / Zaloguj

Kąpiel w sianie - staropolskie spa

kąpiel w sianie
Kąpiel w sianie to bardzo naturalny zabieg, który działa relaksująco i rozluźniająco. Jest on szczególnie zalecany dla osób zmęczonych i przepracowanych. Zapach siana uspokaja, natomiast właściwości suchej trawy pobudzają przemianę materii.
Już w danych czasach uważano, że sen na świeżym sianie jest bardzo zdrowy i głęboki. Uważa się, że zapach suchej trawy oraz ziół wpływa kojąco na skołatane nerwy człowieka.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Lampy kolagenowe - seanse młodości

lampy kolagenowe
Drogie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej nie są na każdą kieszeń. W ostatnich latach opracowano najbardziej spektakularne rozwiązania z branży solaryjnej. Wyznaczyły one nowe trendy i kierunki rozwoju salonów solarium na całym świecie.

Komentarze (6) Czytaj całość…

Rolletic - doskonały zabieg eliminujący cellulit

rolletic
Nierówne zgrubienia powstające na skórze z całą pewnością nie dodają nikomu uroku. Cellulit powszechnie nazywany pomarańczową skórką jest problemem, z którym borykają się zwłaszcza kobiety (nawet bardzo szczupłe).

Komentarze (3) Czytaj całość…

Masaż biurowy a zdrowie pracownika

masaż biurowy
Stres jest częścią naszego życia, zarówno w pracy, jak i w domu. Statystyki przeprowadzonych badań alarmują że, stres w miejscu pracy wzrasta (niezależnie od stanowiska) pociągając za sobą duże straty dla gospodarki, związane ze spadkiem produktywności.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Andrzejkowe SPA

andrzejkowe spa
Magia Andrzejkowej nocy już wisi w powietrzu. Jakie masz plany na ten wieczór? Może warto podjąć decyzję „last minute” i wykupić Andrzejkowy pakiet w SPA. Dlaczego by nie wybrać się z ukochaną osobą lub nawet samotnie na uroczo zaaranżowany wieczór w najbliższym SPA.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Terapia tlenowa drogą do odmłodzenia organizmu

tlenoterapia, terapia tlenowa
Dotychczas tlenoterapia była zabiegiem wykonywanym jedynie w szpitalach. Obecnie specjalne kapsuły tlenowe zawitały również do salonów SPA oraz innych ośrodków odnowy biologicznej. Są one używane do wykonywania zabiegów, które mają na celu odmłodzenie organizmu.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2018 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie