Zarejestruj / Zaloguj

Air Brush Tanning System - opalanie natryskowe

air brush, opalanie
Opalanie jest dosyć niebezpieczne, może przyczynić się do różnych groźnych chorób skóry i znacznie przyspiesza jej starzenie. Nowoczesna metoda opalania natryskowego tzw. Air Brush Tanning System łatwo i bez niszczącego działania promieni UV, mogącego wywołać raka skóry, ubiera skórę pacjenta w zdrowy, naturalny odcień brązu.

Komentarze (8) Czytaj całość…

Instytut Zdrowia i Urody YASUMI Powiśle

Instytut Zdrowia i Urody YASUMI
mieści się na Powiślu w niedalekim sąsiedztwie Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego, vis a vis Centrum Nauki Kopernik, gdzie kilka kroków od Starówki otoczeni jesteśmy ciszą, zielenią, sąsiedztwem klimatycznych restauracji, kafejek i Wisły.


Cudowne działanie pierwiosnka - terapia dla twarzy i włosów

pierwiosnek
Zabiegi wykorzystujące nieocenione właściwości niezwykłej rośliny pierwiosnka przynoszą niesamowite efekty w postaci polepszenia kondycji skóry twarzy oraz włosów.

Komentarze (8) Czytaj całość…

Zielona kawa - termiczny zabieg na cellulit

zielona kawa
Zabieg z zielonej kawy jest szczególnie zalecany do oczyszczania skóry, eliminacji toksyn z organizmu, zwalczania wolnych rodników oraz usuwania nadmiaru wody z tkanek.

Komentarze (8) Czytaj całość…

Aerofat - modelowanie i odmładzanie

aerofat
Modelowanie ciała związane jest z niezwykle ciężką pracą. Niestety nie wszyscy są obdarowani przez naturę proporcjonalnie ukształtowaną sylwetką. Dosyć często, zwłaszcza na ciele kobiet tłuszcz odkłada się nieregularnie. Najczęściej „upatruje” sobie on konkretne części ciała, z których bardzo trudno go wyeliminować. Okazuje się, że dużą pomocą w terapii odchudzającej może przyjść zabieg Aerofat nazywany również lipodermolog’ią. Dodatkową korzyścią płynącą z zabiegu jest jego działanie odmładzające.

Komentarze (2) Czytaj całość…

SPA - nowoczesne zabiegi

 spa zabiegi
HAIR SPA – SPA dla włosów
Gamma PGA Hair Treatment System – sposobem na poprawę wyglądu włosów
Badania przeprowadzone w salonach SPA wykazały, że urządzenie, które wytwarza ultradźwiękową nano mgłę w połączeniu z gammapga i jonami ujemnymi tworzy nawilżający ładunek, który ma pozytywny wpływ zarówno na skórę twarzy jak i kondycje włosów. Głębokie nawilżenie powoduje efekt natychmiastowy. Po zabiegu włosy są błyszczące, miękkie i zdrowsze. Poprawia się również stan skóry głowy. Koszt takiego zabiegu to około 100 PLN.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2018 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie