Zarejestruj / Zaloguj

Termoradioczęstotliwość w walce z oznakami starzenia i nie tylko

termoradioczęstliwość
Wraz z upływem lat na naszym ciele zaczynamy zauważać nieodwracalne zmiany. Skóra zaczyna tracić jędrność i dawną elastyczność. Z upływem lat kolagen przemieszcza się do głębokich warstw skóry, na skutek, czego wiotczeją mięśnie i w efekcie włóknista tkanka tłuszczowa zaczyna zwisać.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Krioterapia

krioterapia
Obecnie coraz bardziej popularne stają się zabiegi upiększające ciało. Są one już nawet swego rodzaju modą wśród społeczeństwa XXI wieku, które uświadomiło sobie potrzebę dbania o wygląd zewnętrzny. Każdy chce co jakiś czas naładować się pozytywną energią. Często jednak nie możemy sobie pozwolić na długi wypoczynek w ośrodku odnowy biologicznej. Chcąc wynagrodzić sobie poranne pobudki do pracy, postoje w korkach, czy chwile stresu, szukamy nowych sposobów na odreagowanie.

Komentarze (6) Czytaj całość…

Zabiegi na bazie złota

zlote_zabiegi
Tajemnica starożytnego Egiptu wyszła na jaw i zawitała do dzisiejszych salonów SPA. Już nieskazitelna, boska Nefretete poddawała się zabiegom na bazie złota, żeby zachować świeżą i młodą skórę.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Zeltiq (kriolipoliza) - redukcja tkanki tłuszczowej na zimno

zeltiq kriolipoliza
Nawet bardzo zgrabne osoby borykają się z pewnymi niedoskonałościami swej sylwetki. Tu i ówdzie pojawiają się na ich ciele fałdki tzw. oponki tłuszczu, wałeczki i inne niechciane magazyny „słoninki”. Z pomocą dla osób z nienaganną sylwetką, które borykają się z miejscowym zatłuszczeniem sprawiającym wiele kłopotu i będącym trudnym do wyeliminowania, przychodzi zabieg wykorzystujący system Zeltiq.  

Komentarze (11) Czytaj całość…

Dermokosmetyczne zabiegi Academie na twarz, okolice oczu i dłonie

zabiegi
Academie są profesjonalnymi zabiegami twarzy, które mają zaspokoić wszystkie jej potrzeby. Mają one poprawić wygląd naszej twarzy, jak i również nasze samopoczucie. Oparte są o specjalistyczny masaż manualny, jak również zastosowania ultra-aktywnych substancji czynnych.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Solarium kolagenowe - nowy wymiar opalania

solarium kolagenowe
Opalanie w solarium jest dosyć kontrowersyjną kwestią. Środowiska naukowe mają podzielone opinie na temat zażywania kąpieli opalających w łóżkach. Jednak nowoczesne salony solarium to nie tylko opalenizna, to także troska o skórę.

Komentarze (6) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2018 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie