Zarejestruj / Zaloguj

Kapsuła Kolor SPA - głęboki relaks

kapsuła SPA
Koloroterapia była znana i stosowana już w starożytności. Kolory były używane do przywracania równowagi i harmonii w ludzkim organiźmie. Obecnie zaawansowana technologia pozwala na wykorzystanie wiedzy sprzed wieków w nowoczesnych urządzeniach.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Odchudzanie w salonie SPA

odchudza
Nadchodzi lato, już niedługo temperatury będą bardzo wysokie i nie pozwolą nam ukrywać niedoskonałości ciała pod ubraniami. Niektóre okolice ciała są niezwykle odporne na dietę i ćwiczenia. Czasami wraz z upływem lat i zdolnością organizmu do szybkiej przemiany materii, niepotrzebne złogi tłuszczowe zaczynają odkładać w różnych partiach ciała.


Kuracja przeciw wypadaniu włosów

wypadanie włosów
Wypadanie włosów to naturalny proces, który determinowany jest cyklem ich życia. Dziennie człowiekowi może wypaść ok. 100 włosów i taka liczba nie powinna budzić żadnych obaw. Włosy najczęściej wychodzą podczas mycia i czesania głowy.

Komentarze (22) Czytaj całość…

Kąpiel w sianie - staropolskie spa

kąpiel w sianie
Kąpiel w sianie to bardzo naturalny zabieg, który działa relaksująco i rozluźniająco. Jest on szczególnie zalecany dla osób zmęczonych i przepracowanych. Zapach siana uspokaja, natomiast właściwości suchej trawy pobudzają przemianę materii.
Już w danych czasach uważano, że sen na świeżym sianie jest bardzo zdrowy i głęboki. Uważa się, że zapach suchej trawy oraz ziół wpływa kojąco na skołatane nerwy człowieka.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Lampy kolagenowe - seanse młodości

lampy kolagenowe
Drogie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej nie są na każdą kieszeń. W ostatnich latach opracowano najbardziej spektakularne rozwiązania z branży solaryjnej. Wyznaczyły one nowe trendy i kierunki rozwoju salonów solarium na całym świecie.

Komentarze (6) Czytaj całość…

Kapsuła SPA z funkcją delikatnej sauny

kapsuła SPA
Wiele osób zmuszonych jest, z powodu różnych schorzeń, do rezygnacji z dobroczynnego działania sauny. Kompleksowy wpływ gorącego powietrza na zdrowie i urodę został odkryty już dawno przez ludzi. Świadczą o tym wykopaliska archeologiczne, gdzie widać szczątki niegdyś budowanych saun. Okazuje się, że tradycja idzie w parze z nową technologią.

Komentarze (6) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2018 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie