Zarejestruj / Zaloguj

Licówki Lumineers - sposobem na odnowę koron

Lumineers
Ultracienkie licówki Lumnineers mogą być stosowane nie tylko do korekty naturalnych zębów, ale również do przedłużenie estetycznego wyglądu wykonanym koronom oraz mostkom.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Kserostomia - zaburzenia w wydzielaniu śliny

kserostomia
Kserostomia nazywana potocznie suchością jamy ustnej jest zespołem objawów związanych z zaburzeniami wydzielania śliny.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Ortodoncja - ogólna charakterystyka problemów krzywych zębów

ortodoncja
Olśniewający uśmiech, proste zęby, równo ustawione w rzędzie, to niewątpliwie marzenie wielu ludzi. Niestety nie wszyscy rodzą się z takimi uwarunkowaniami szczęki, żeby zęby rosły równo, niektórzy natomiast mają wspaniałe uwarunkowania szczękowe, a zęby strasznie pokrzywione.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Higiena zębów ze stałym aparatem ortodontycznym

stały aparat ortodontyczny
Higiena jamy ustnej u osób noszących aparaty stałe jest niezwykle ważna. Ortodonta po założeniu aparatu na zębach przeprowadza krótkie szkolenia dla pacjenta, tłumacząc mu jak należycie dbać o aparat. Daje mu nawet specjalny zestaw szczoteczek, które pomagają w utrzymaniu czystości nowo założonego aparatu.

Komentarze (15) Czytaj całość…

Wybielanie zębów martwych - ryzyko związane z zabiegiem

wybielanie martwych zębów
Obecnie istnieje wiele metod wybielania zębów. Na wstępie warto jest zauważyć, iż istnieje zasadnicza różnica między oczyszczaniem zębów, a wybielaniem. Oczyszczanie może być przeprowadzone bardzo naturalnymi metodami związanymi z mechanicznym oddziaływaniem na szkliwo zęba.

Komentarze (9) Czytaj całość…

Licówki - ogólna charakterystyka wykonania zabiegu

licówki
Korekty nieestetycznych zębów poprzez nałożenie licówek można dokonać podczas dwóch wizyt u dentysty. Obecnie nowoczesne techniki mocowania licówek umożliwiają dentyście dobrze dopasować je do zębów. Kiedyś metody dopasowywania licówek do powierzchni zębów były tak mocne, że doprowadzały do uszkodzeń zębów, a nawet ich złamań.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2018 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie