Zarejestruj / Zaloguj

Nadpotliwość latem - kilka metod na jej przeciwdziałanie

nadpotliwosc
Organizm człowieka produkuje ok. 800 ml potu dziennie. Latem jego produkcja może sięgnąć nawet kilku litrów. Pot wytwarzany jest przez gruczoły potowe, które rozmieszczone są na całym ciele. Odgrywa bardzo ważną rolę w organiźmie człowieka. Pomaga on utrzymać stałą ciepłotę ciała, oczyszcza organizm.

Komentarze (18) Czytaj całość…

Już niedługo słońce i opalanie

opalanie
Któż latem rezygnuje z ciepłych kąpieli słonecznych? Ciężko sobie wyobrazić wakacyjny urlop, wyjazd ze znajomymi bez godzin spędzonych na plaży skąpanej w mocnych promieniach słońca.

Komentarze (1) Czytaj całość…

W pełni naturalne, ekologiczne kosmetyki dla Twojej skóry

ekologiczne kosmetyki
Odwieczne marzenie człowieka o zachowaniu młodego wyglądu oraz  trend „zdrowego życia”, rozpoczęło modę na stosowanie ekologicznych, naturalnych kosmetyków.

Komentarze (4) Czytaj całość…

Kremy na miarę - preparaty opracowane na bazie własnych białek odwirowanych ...

kremy na bazie białek krwi
Całkowitym novum na rynku europejskim są kremy powstałe na bazie białek odwirowanych z krwi. Mają one głównie na celu wspomaganie nieinwazyjnej regeneracji skóry w terapii domowej. Produkcja kremu rozpoczyna się od pobrania 30-50 ml krwi, która jest później poddawana sterylnej obróbce.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Pielęgnacja skóry zimą

skóra zimą
Zima pomimo swego śnieżnego piękna jest niekorzystnym okresem dla skóry. Ciągłe zmiany temperatury spowodowane wychodzeniem na bardzo zimne powietrze oraz późniejszym powrotem do bardzo ciepłego pomieszczenia przyczyniają się do znacznego wysuszenia naskórka.

Komentarze (41) Czytaj całość…

Skóra naczynkowa - ona również może być piękna

skóra naczynkowa
Skóra naczynkowa jest stosunkowo specyficznym rodzajem skóry, który wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Cerę tą charakteryzuje głównie kruchość, wrażliwość oraz mała odporność na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych takich, jak zamiany temperatury, wilgotności etc.

Komentarze (10) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2018 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie