Zarejestruj / Zaloguj

Wybielanie zębów - przed i po zabiegu

wybielanie
Warto zadbać o promienność uśmiechu, stosując różne metody wybielające. Wybielanie zębów, to nie tylko sam zabieg wybielania, ale również określenie możliwości przeprowadzenia tego zabiegu oraz postępowanie po wybielaniu w celu jak najdłuższego utrzymania jego efektów.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Białe zęby - marzenie, które może się ziścić

białe zęby
Codziennie pielęgnując zęby można używać pasty je wybielającej, niemniej jednak takie działanie nie przynosi tak widocznych efektów wybielenia, jak zabiegi przeprowadzane przez stomatologa. Pasty i żele oraz inne preparaty wybielające zęby przydadzą się tym osobom, które mają tendencję do osadzania się płytki nazębnej lub chcą dłużej utrzymać efekt wybielenia przeprowadzonego przez profesjonalistę.

Komentarze (17) Czytaj całość…

Laserowe wybielanie zębów - białe zęby bez bólu

laserowe wybielanie zębów
Wraz z upływem lat zęby człowieka zmieniają kolor na skutek różnych czynników zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Do najczęstszych przyczyn powstawania przebarwień na zębach można zaliczyć:
-    uwarunkowania genetyczne,
-    sposób odżywiania człowieka,
-    stan zdrowia człowieka.

Komentarze (13) Czytaj całość…

Wybielanie zębów - stosowane metody wybielania

wybielanie
Istnieje wiele metod wybielania zębów, począwszy od stosowania wybielających past i niedrogich produktów, które są jednak tylko w stanie usunąć cienkie, powierzchniowe przebarwienia, aż po aktywowane światłem techniki wybielania stosowane w gabinecie stomatologicznym, których skuteczność bywa zadziwiająca.

Komentarze (6) Czytaj całość…

Wybielanie zębów - trochę historii

wybielanie
Nowoczesna stomatologia  to nie tylko leczenie ubytków w zębach, ale także szereg zabiegów estetycznych, do których zaliczamy zabiegi wybielające płytkę nazębną.

Komentarze (4) Czytaj całość…

Nieinwazyjna estetyczna korekta uśmiechu

korekta uśmiechu
Ładny uśmiech to niewątpliwie atut w dzisiejszych czasach. Do gabinetów specjalizujących się w poprawianiu wyglądu zębów zgłasza się coraz więcej osób zainteresowanych poprawą swojego uśmiechu. Swoją decyzję o „odnowieniu zębów” argumentują zarówno przesłankami osobistymi, jak i zawodowymi. Coraz częściej szybką poprawą swojego uzębienia zainteresowane są osoby pełniące funkcje publiczne lub, których życie zawodowe wymaga nawiązywania kontaktów. Niewątpliwie harmonijny uśmiech wpływa na wizerunek człowieka oraz jego atrakcyjność.
 

Komentarze (8) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2018 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie