Zarejestruj / Zaloguj

Anteis nowy system do mezoterapii oraz iniekcji wypełniaczy tkankowych

mezoterapia anteis
Nowy system iniekcyjny opracowany przez firmę Anteis zapewnia komfort pacjenta/ki oraz jego bezpieczeństwo. Lekarz podczas zabiegu ma pod pełną kontrolą ilość podawanego preparatu oraz głębokość jego iniekcji.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Macrolane - młode dłonie na zawsze

odmladzanie dloni
Wraz z upływem lat skóra na dłoniach zaczyna powoli tracić swoją objętość. Traci ona tłuszcz oraz elastyczność, a tym samym naturalny, młody wygląd. Pogarsza się również jej jakość. Zaczynają pojawiać się zmarszczki.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Wypełnianie zmarszczek nie boli

wypełnianie zmarszczek
Strach przed bólem bardzo często powstrzymuje osoby od decyzji o zabiegu. Choć zabiegi związane z wypełnianiem zmarszczek zaliczane są do grupy tych mało inwazyjnych, to i tak wiele osób obawia się, że podczas zaatrzyków będzie odczuwać ból związany z nakłuciem i wtłaczaniem gęstego preparatu.

Komentarze (6) Czytaj całość…

Kwas hialuronowy i mężczyźni - wypełnianie zmarszczek

kwas hialuronowy
Możliwości poprawy wyglądu to nie tylko przywilej kobiet. Do gabinetów medycyny estetycznej coraz częściej zgłaszają się mężczyźni, którzy chcą przedłużyć swoją młodość zapobiegając przedwczesnemu starzeniu skóry.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Liquid Face Lift - odmładzanie bez skalpela

mlody wyglad
Poprawa wyglądu najczęściej kojarzy się z operacjami plastycznymi, które w sposób skuteczny i trwały potrafią ludziom odjąć kilka, a nawet kilkanaście lat. Czyżby jedynym rozwiązaniem na odmłodzenie wizerunku było położenie się „pod nóż”? Czyżby jedyną możliwością na uniknięcie przedwczesnego starzenia było poddanie się inwazyjnemu liftingowi (chirurgicznemu naciąganiu skóry)?

Komentarze (1) Czytaj całość…

Lifting wolumetryczny twarzy - ogólna charakterystyka zabiegu

lifting wolumetryczny twarzy
Lifting wolumetryczny twarzy jest relatywnie prostym zabiegiem. Wykonany przez wykwalifikowanego profesjonalistę może przynieść spektakularne efekty bez ryzyka komplikacji. Lifting wolumetryczny jest relatywnie prostą procedurą, która nie jest powiązana z koniecznością wykonywania dużych nacięć oraz zakładania obszernych szwów, a brak konieczności znieczulania ogólnego znacznie skraca okres rekonwalescencji.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2018 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie