Zarejestruj / Zaloguj

Rzeźbienie tkanki miękkiej - odmłodzenie małżowin usznych

małżowiny uszne
Z biegiem lat skóra traci tłuszcz, a tym samym naturalny, młody wygląd. Pogarsza się również jej jakość, w rezultacie, czego traci ona swą elastyczność. Z upływem lat kolagen przemieszcza się do głębokich warstw skóry, na skutek, czego wiotczeją mięśnie i w efekcie włóknista tkanka tłuszczowa zaczyna zwisać.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Rewitalizacja skóry

rewitalizacja skóry
Pierwsze oznaki starzenia mogą być widoczne nawet już po 25 roku życia. Ich ujawnianie się zależy od indywidualnych predyspozycji człowieka jak również od wielu czynników zewnętrznych.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Odmładzanie okolicy oczodołowej - modelowanie młodego spojrzenia

odmladzanie oczu
Dotychczas wrażliwe okolice oka były traktowane z dużą rezerwą podczas wykonywania zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Niektórzy lekarze wręcz omijali okolice oka, nie wykonując w tym obszarze żadnych zabiegów. Skóra wokół oczu jest wyjątkowo wrażliwa, delikatna i cienka.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Surgilips - wypełniacz stworzony dla ust

surgilips korekta ust
Usta człowieka są niezwykle delikatną częścią twarzy człowieka. Wymagają one specjalnej pielęgnacji natłuszczania oraz nawilżania. Niejednokrotnie jednak usta tracą swoją objętość i zaczynają pojawiać się na nich zmarszczki. Ponadto, obszar skóry wokół nich zaczyna wiotczeć. W rezultacie usta tracą swój młodzieńczy kształt. Czasami przyczynami chęci odmiany ich wyglądu, są uwarunkowania genetyczne. Człowiek rodzi się z małymi i cienkimi ustami, które ciężko jest skorygować nawet makijażem. Każdy ma prawo wyglądać pięknie i estetycznie, zwłaszcza jeśli dzięki dzisiejszej technice jest to łatwe do osiągnięcia.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Kwas hialuronowy - techniki iniekcji

kwas hialuronowy
Sposób iniekcji kwasu hialuronowego zależy od rodzaju zmarszczek, ich głębokości oraz celu, jaki dana osoba chce osiągnąć wykonując zabieg.

Komentarze (7) Czytaj całość…

R-fine - kwas hialuronowy w formie sodu hialuronowego

sód hialuronowy
Hialuronian sodu jest substancją naturalnie występującą w komórkach skóry. Z czasem jej ilość w skórze człowieka zmniejsza się, czego rezultatem są zmarszczki. R-fine uzupełnia deficyt hialuronianu sodu.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2018 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie