Zarejestruj / Zaloguj

Wykorzystanie osocza bogatopłytkowego w likwidacji zmarszczek

osocze bogatopyłkowe
Zabieg polegający na podaniu do skóry za pomocą różnych technik osocza bogatopłytkowego polega na wykorzystaniu zdolności regeneracyjnych organizmu człowieka. Osocze bogatopłytkowe jest bogate w komórki i czynniki wzrostu z krwi.

Komentarze (11) Czytaj całość…

Wypełniacze stosowane do wypełniania bruzd nosowo - wargowych

wypełniacze, bruzdy nosowo-wargowe
Jaki preparat jest dla Ciebie odpowiedni?
Chcesz pełniejszych ust? A może chcesz się pozbyć starczych zmarszczek między nosem, a ustami albo zająć się kurzymi łapkami obok oczu? Wybór odpowiedniego produktu do tych celów, a także samo zaplanowanie szeregu zabiegów może budzić trochę zakłopotania zwłaszcza, że na rynku medycyny estetycznej obecnych jest wiele preparatów mogących być zastosowanymi przez pacjenta. Osoba decydująca się na zabieg likwidacji zmarszczek na twarzy stoi przed wieloaspektowym dylematem, na który składa się m.in. poniesienie kosztów operacji, ryzyko doświadczenia bólu podczas zabiegu, czy też ryzyko trwałości rezultatów pozabiegowych. Dla każdego pacjenta ważne jest wyeliminowanie takich rozwiązań, które mogą zadziałać nieodpowiednio.

Komentarze (6) Czytaj całość…

Bio-Alcamid - biokompatybilny wypełniacz

bio-alcamid wypełniacz
Bio-Alcamid™ jest wypełniaczem do tkanek miękkich, który może być stosowany we wszystkich obszarach ciała. Preparat umożliwia rekonstrukcję utraconej objętości tkanki skóry. Dodatkowo, wyróżniają go następujące cechy:
- biokompatybilność,
- mała inwazyjność implantacji,
- nietoksyczność, - transparentność w przypadku prześwietleń,
- łatwość usunięcia,
- miękkość w dotyku,
- doskonała elastyczność i plastyczność wypełniacza,
- możliwość wprowadzenia dużej ilości materiału, bez żadnego ryzyka wystąpienia niepożądanych efektów.


Wypełnianie zmarszczek kaniulą

kaniula
Dotychczas do wypełniania zmarszczek stosowane były tylko igły, które dosyć często przysparzały pacjentom bólu oraz powodowały powstawanie sinych kropek na skórze w miejscu nakłucia. W celu zapewnienia najwyższego standardu komfortu podczas zabiegu, a zarazem zwiększenia jego efektywności lekarze opracowali techniki iniekcji wypełniaczy za pomocą tzw. kaniul.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Rofilan Forte - wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego

rofilan forte
Rofilan Forte – ogólna charakterystyka wypełniacza
Rofilan jest preparatem stworzonym na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego, który jest naturalnym składnikiem ludzkiej skóry. Dzięki jego zastosowaniu można odzyskać utraconą objętość twarzy oraz znacznie zmniejszyć głębokość zmarszczek. Ponadto, substancja naturalnie uzupełnia braki kwasu hialuronowego oraz nadaje skórze jej dawną elastyczność. Dodatkowo Rofilan zapewnia odpowiednie nawilżenie skóry oraz przywraca naturalny bilans jej wilgotności.


Hydrobalans - nawilżenie i odmłodzenie dłoni

nawilżenie dłoni
Zadbane dłonie są niewątpliwie wizytówką każdego. Niestety w pewnym okresie życia zaczynamy starzeć się i proces ten odbija się również na naszej skórze. Zabiegi odmładzające oraz regenerujące skórę powinny objąć całe ciało, a w szczególności te partie, które są szczególnie wrażliwe i delikatne. Skóra dłoni zwłaszcza u kobiet jest cienka i wrażliwa, wymaga, więc ona szczególnej troski.

Komentarze (7) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2018 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie