Zarejestruj / Zaloguj

Prevelle - delikatny wypełniacz

prevelle wypełniacz
Prevelle jest delikatnym kwasem hialuronowym w postaci żelu, który jest wstrzykiwany pod skórę. Wypełniacz jest bardzo skuteczny, dlatego też przy jego użyciu można uzyskać zadowalające efekty już po pierwszym zabiegu.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Technika stalagmitowa na cienie i sińce pod oczami

cienie i sińce pod oczami
Okolice oczu są niezwykle wrażliwymi obszarami skóry twarzy. Oczy i okalająca je bardzo cienka skóra stanowiły dotychczas barierę przy wykonywaniu zabiegów odmładzających.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Lifting wolumetryczny twarzy

Lifting wolumetryczny twarzy
Lifting wolumetryczny twarzy przeprowadzany jest celem poprawy jej wyglądu. Do efektów zabiegu można zaliczyć znaczną poprawę konturu twarzy, a tym samym nadaniu jej młodzieńczego kształtu. Umiejętnie przeprowadzony zabieg może odmłodzić wizerunek danej osoby nawet o kilka lat. Dzięki precyzyjnie wstrzykniętym wypełniaczom można wymodelować kształt twarzy, pozbyć się zwiotczałych policzków, opadającej brody, a nawet zbyt wydłużonego nosa.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Kwas hialuronowy - poznaj sekrety jego stosowania

wypelniacze_zmarszczek
Przez kilka dekad w medycynie estetycznej wypełniacze tkankowe stosowane są w przeciwdziałaniu starzeniu się skóry. Dla człowieka bezpieczniejsze jest używanie produktów podlegających biodegradacji.

Komentarze (4) Czytaj całość…

Kwas hialuronowy - stopniowe odmładzanie

wypełniacze
Kwas hialuronowy jest obecnie „złotym standardem” wśród wypełniaczy. Nie wymaga on przeprowadzania testów skórnych. Bardzo często jest on głównym składnikiem kremów oraz innych kosmoceytków powszechnie używanych w gabinetach kosmetycznych.

Komentarze (7) Czytaj całość…

Kurze łapki - zmarszczki mimiczne wokół oczu

kurze łapki
Pierwsze trwałe, choć niewielkie zmiany w skórze można obserwować już po 20 roku życia.

Komentarze (7) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2018 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie