Zarejestruj / Zaloguj

Radiesse™- odmłodzenie grzbietów dłoni

odmłodzenie dłoni
Nasze dłonie stanowią ważny element naszego ciała i są jego wizytówką. Z wiekiem tracą one swoją objętość. Coraz widoczniejsze stają się również na nich naczynia i kości, skóra traci swoją elastyczność.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Liquid Face Lift - czego więcej można pragnąć?

liquid face lift
Operacja plastyczna – sama nazwa przyprawia, niektórych o nieprzyjemne dreszcze. Tradycyjny lifting skóry – czyli wykonywanie nacięć skóry i odpowiednie jej naciąganie, też nie wzbudza pozytywnych emocji. Jak więc można odjąć sobie parę lat bez bólu i niepotrzebnego strachu przed zabiegiem?

Komentarze (2) Czytaj całość…

Wypełniacze likwidujące głębokie zmarszczki i przywracające rysy twarzy

wypełniacze
Obecnie w gabinetach medycyny estetycznej zagościły zabiegi odmładzające przynoszące natychmiastowy, długotrwały efekt. Wyjątkowa formuła preparatów używanych podczas zabiegów sprawia, że twarz odzyskuje swój dawny młodzieńczy owal.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Wodna liposukcja body-jet® połączona z wypełnianiem zmarszczek

wodna liposukcja
Od kilku lat do technik wykonywania odsysania tłuszczu dołączyła wodna liposukcja z bezpośrednim wtryskiem do ciała (tłum. ang. water-jet assisted liposuction (WAL) with the body-jet®).


Liquid Face Lift – indywidualne odmłodzenie

lifting twarzy
Lekarze specjalizujący w nowoczesnych technikach odmładzających już dawno odkryli, iż zbiegów nie można wykonywać seryjnie i tak samo u każdego pacjenta/ki. Stosowanie wypełniaczy tkankowych bez wcześniejszej oceny stanu skóry oraz bez doświadczenia w prognozowaniu efektów procedury mogą doprowadzić do uzyskania nienaturalnych rezultatów.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Botox połączony z liftingiem wolumetrycznym twarzy

lifting wolumeryczny
Pacjenci zgłaszający się do gabinetów medycyny estetycznej traktowani są bardzo indywidualnie. Na pierwszej wizycie u lekarza przeprowadzany jest wywiad, podczas którego pacjent/ka przedstawia swoje problemy. Dzięki temu lekarz może zasugerować pewne rozwiązania, które pomogą je wyeliminować.


Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2018 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie