Zarejestruj / Zaloguj

Fałdy nosowo-wargowe – ogólna charakterystyka niechirurgicznych metod ...

wypełnianie zmarszczek
Fałdy nosowo-wargowe można zakwalifikować do najszybciej pojawiających się zmarszczek na twarzy. Ujawniają się one już po 25 roku życia, zarysowują się one w formie kresek łączących zewnętrzne końce nozdrzy z kącikami ust. Z czasem kreski przekształcają się w fałdy, które z roku na rok pogłębiają się.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Artefill - z każdym dniem młodszy wygląd

artefill wypełniacze
Artefill® to połączenie kolagenu pochodzenia zwierzęcego z polimetylo-metakrylanem (plexiglass PMMA – materiał używany już od 50 lat do wykonywania implantów medycznych). Prościej ujmując Artefill® to wypełniacz tkankowy składający się z mikrogranulek polimerowych znajdujących się w oczyszczonym kolagenie bydlęcym.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Wodna liposukcja body-jet - wypełnianie zmarszczek własnym tłuszczem

wodna liposukcja
Wodna liposukcja water-jet liposuction with the body-jet (tłum. z ang. liposukcja z wtryskiem bezpośrednio do ciała) jest ulepszoną techniką zabiegu odsysającego tłuszcz. Oprócz swoich niezliczonych zalet jest doskonałą metodą na pozyskanie naturalnego materiału do modelowania ciała oraz wypełniania zmarszczek.
 

Komentarze (5) Czytaj całość…

Techniki iniekcji wypełniaczy tkankowych

wypełniacze tkankowe
Procedura wypełniania zmarszczek oraz przywracania owalu twarzy powinna być przeprowadzana zgodnie z technikami iniekcji dobranymi odpowiednio do rodzaju zmarszczek i oczekiwanego efektu końcowego.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Powiększanie ust - stosowane preparaty

powiększanie ust
Usta są niezwykle wrażliwą częścią ciała każdego człowieka. Nadają one charakteru całemu ciału, a u kobiet stanowią ważny element podkreślający ich seksualność. Spędzają one godziny na ich upiększaniu. Niestety nie wszystkie panie mogą cieszyć się pięknymi, pełnymi ustami, które przyciągają spojrzenia innych.

Komentarze (7) Czytaj całość…

Roczny koszt stosowania wypełniaczy

Chcesz poprawić swój wygląd, trochę odmłodzić się? A może interesuje się kompleksowy nieinwazyjny lifting twarzy lub korekta garbu nosa? Zastanawiasz się ile może kosztować pojedynczy zabieg i czy przyniesie on długotrwałe efekty. Rozważasz może całoroczny plan zabiegowy i nie wiesz jaką sumę musisz przeznaczyć na zabiegi?

Komentarze (3) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2018 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie